Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 


úvod

Už od dětství mě přitahovaly věci "mezi nebem a zemí".  Něco, co by vysvětlovalo některé mé zvláštní prožitky.  Moje hledání mě zavedlo k energii Reiki, které jsem se začala věnovat od roku 2000 a získala jsem mistrovský stupeň. Tuto energii při své práci využívám k ukotvení prožitků při terapii Klíč k životu.

Dále rozvíjím práci s energetickými systémy Reiki, Shamballu a Lemurské energie.

K uvolnění zablokované energie v těle pak využívám terapii KLÍČ K ŽIVOTU. Tady stačí pouze Vaše uvědomění, že ten pomyslný klíč k životu máte uvnitř sebe.

Při terapii používám jak motivačních karet, tak i výkladu tarotu.

V současné době velmi intenzivně pracuji s energetickým systémem Lemurských energií, které pomáhají řešit i karmické záležitosti.

Možnost terapie je dočasně omezena. Ještě mohu omezeně pracovat v prostorách mého rodinného domu v Povrlech u Ústí nad Labem, ale už se vše chystá ke stěhování a nové prostory zatím nejsou upraveny. Výklad karet můžeme uskutečnit i v klidném prostředí /např. čajovny/ v Ústí nad Labem.

K odreagování, k soustředění a k meditaci používám už od dětství různé ruční práce. V poslední době mě zcela pohltila práce z korálky a to především šité šperky. Některé z výrobků zde nabízím.

Většinu vystavených šperků a dalších drobností z korálků, mohu vyrobit přímo pro Vás. Naladit šperk na jeho budoucího majitele.