Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 


klíč k životu
terapie Klíč k životu

Klíč k životu je terapie, která Vás naučí uvolňovat energii, kterou jste si někde v průběhu života zablokovali. Tuto energii pak můžete využít k „přepsání Vašich starých vzorců chování“ a pro zlepšení života tady a teď.  Tyto „vzorce“ neodstraníme, pokud si neuvědomíme, že Klíč k našemu životu máme uvnitř sebe.

Prostřednictvím technik Klíče k životu se Vám nabízí pomoc k trvalému odstranění Vašich problémů a to jak v oblasti psychické, tak i fyzické.

Cílem terapie Klíč k životu je dovést klienta ke změně postojů, zlozvyků, najít kořeny jeho problémů a navést jej, aby se s nimi vypořádal teď a tady.

Tato terapie pracuje se svalovým testem a pomáhá klientovi napojit se na svoje podvědomí a nalézt a odstranit energetické bloky, nevhodné vzorce chování a stále se opakující chyby, které nastřádal v mnoha situacích a konfliktech za celý život.

Vše probíhá jemně a bezpečně, a přesto je tato technika účinná při odstranění závislostí, strachů, úzkostí. Navrací chuť a radost do života. Transformuje negativní pocity i myšlenky a učí, jak nadále nakládat se svým životem tak, aby byl stále kvalitnější.