Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

 

 


doteky energií » energie reiki
energie Reiki

Reiki je jedna z těch cest nalezení sebe sama. Léčivá duchovní esence. Vědomé vytvoření Jednoty s Vesmírem. Věčný zdroj bezpodmínečné Lásky a Světla. K předávání Reiki není třeba žádné zvláštní víry nebo náboženského vyznání. Je to nejjednodušší přírodní uzdravovací a regenerační metoda určená pro každého bez rozdílu věku. Reiki není psychotronika ani myslí řízená energie, není polaritní, není to ani magnetismus. Terapeut z nikoho energii navytahuje, ani nedává energii svou. S energií Reiki neprovádíme diagnózu. Terapeut je vždy nástrojem pro předání energie příjemci.

  • Reiki je vesmírná, kosmická energie, která by se dala přirovnat k bezpodmínečné lásce. Tato energie proudí přes dlaně. Prostřednictvím rukou mohu tedy působit na Vaše tělo nejen přímo, ale i na dálku.
  • Reiki pomáhá rozpouštět bloky fyzické i psychické a podporuje tak práci v systému Klíč k životu. Někdy se stane, že má klient při léčení málo energie, nebo se neumí dostatečně uvolnit, potom mu pomáhám aplikováním Reiki přímo na tělo, nejčastěji na hlavu. Klient cítí klid, lásku, teplo, snadněji se otevře práci, kvůli které přišel.